O nas

Witamy na stronie serwisu kurierskiego nowej genracji wyslijkurierem.com.pl

Nasz serwis został stworzony z myślą nie tylko o klientach biznesowych, ale rownież z myślą o indywidualnych użytkownikach, którzy chcą skorzystać z kuriera bez wychodzenia z domu, w najlepszej cenie na rynku! Dysponujemy wieloma przewoźnikami takimi jak: GEISS, InPost, DHL, GLS, TNT, Pocztex oraz Hellmann. Dzięki takiej "flocie" możecie wysłać dosłownie wszystko, w każde miejsce w Polsce(24h) lub na świecie!
Jak to zrobic?
Wystarczy założyć darmowe konto, wpisać wszystkie dane i wymiary paczki, wybrać przewoźnika, zapłacić szybkim przelewem DOTPAY, wydrukować list przewozowy, który otrzymaliście na e-mail i oczekiwać na telefon od kuriera.
Zapraszamy rownież do współpracy małe oraz średnie firmy, dajemy możliwośc wynegocjowania indywidualnych stawek i warunków wspólpracy z wybranym przewoźnikiem.
Wyslijkurierem.com.pl to także narzędzie do integracji z Twoim sklepem ALLEGRO. Zaloguj się z naszego serwisu do Allegro i wystawiaj wiele listów przewozowych, importujac zakonczone aukcje, dosłownie trzema kliknieciami! bez ręcznego wypisywania!


Wysyłaj co chcesz, kiedy chcesz i skąd chcesz.
Wyslijkurierem.com.pl - lepsza strona logistyki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.