Przesyłki kurierskie

Przewóz paczek Bydgoszcz i Toruń

Dostarczanie zamówień na czas to podstawa dla takich firm jak sklepy internetowe. Punktualność jest również priorytetem dla klientów indywidualnych. W tym serwisie zlecisz przewóz paczek za pośrednictwem niezawodnych kurierów, takich jak DHL, InPost i Hellmann Worldwide Logistics. Przesyłki można nadawać zarówno do odbiorców na terenie Polski, jak i za granicą. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu, niedaleko miasta wojewódzkiego – Bydgoszczy.

Skuteczność to niejedyny atut oferty. Wybór tej platformy oznacza wygodę, czyli możliwość nadania przesyłki bez wychodzenia z domu lub siedziby firmy. Wystarczy, że zamówisz kuriera pod określony adres i na wybraną godzinę. Dzięki temu, że przewozem paczek zajmują się eksperci, możesz mieć pewność, że przesyłka dojedzie bezpiecznie w ustalone miejsce. Opłaty za wykonanie usługi dokonasz poprzez przelew internetowy. Współpracujące z nami firmy kurierskie realizują zarówno przesyłki standardowe, jak i te nietypowe ze względu na swój kształt, wymiar czy zawartość. Cenę zlecenia oszacujesz przy użyciu kalkulatora znajdującego się na naszej platformie.

Dbamy także o to, aby przewóz paczek odbywał się jak najszybciej. Dlatego kurier pojawi się pod wskazanym adresem już w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia. Klient może również na bieżąco śledzić przesyłkę, korzystając z odpowiedniej zakładki na stronie. Do skorzystania z oferty zachęcamy firmy i osoby prywatne z Torunia, Bydgoszczy, a także innych miast Polski.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.