Zamów kuriera

Dzięki naszej stronie internetowej proces zamówienia kuriera i przekazania mu paczki staje się prostszy, sprawniejszy oraz tańszy! Zlecenie przesyłki nigdy nie będzie już uciążliwym obowiązkiem, wiążącym się z problematycznymi sytuacjami. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, uzupełniając dane dotyczące adresata, nadawcy, samej paczki, a także dodatkowych preferencji: daty nadania i doręczenia, a także godziny odbioru. Nie zapomnijcie także wybrać firmy, która zrealizuje dla Państwa usługę! Współpracujemy z DHL, InPost oraz Hellmann Worldwide Logistics.

Wypełniając informacje dotyczące parametrów paczki należy zadbać, aby pokrywały się one z prawdą. Jest to istotne ze względu na dwa powody: pozwoli nam to właściwie wycenić usługę, unikając potrzeby dopłaty, a także pozwala przewoźnikowi rozplanować przestrzeń w ciężarówce.

Nasze tanie przesyłki kurierskie to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą, aby tego rodzaju usługi były w pełni dopasowane do nich. Bez czekania długie godziny na odbiór paczki przez przewoźnika czy zastanawiania się, dlaczego adresat jeszcze jej nie otrzymał.

Kurier

Proszę wybrać firmę kurierską: *
DHL
InPost Kurier
Hellmann Worldwide Logistics
Twój aktualny przewoźnik:

Nadawca

Adresat

Zlecenia odbioru paczek złożone po godz. 10:00 będą zrealizowane maksymalnie w następnym dniu roboczym.

Parametry paczki

Uwaga! Zaniżenie wymiarów oraz wagi przesyłki a także innych informacji dotyczących jej parametrów może spowodować dodatkową dopłatę również po wykonaniu usługi.


(długość)
(szerokość)
(wysokość)
+dodaj paczkę -usuń paczkę

Informacje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Cena

    -

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.